Privaatsuseeskirjad Privacy policy

Privaatsuseeskirjad
Arendaja nimi: Aovalgus OÜ,
e-post: info@aovalgus.ee

Rakendus: DSAP Studio

Rakendus DSAP Studio ei vaja töötamiseks, ei kogu, ei kasuta ja ei jaga kasutaja isiklikke ja delikaatseid kasutajaandmeid. Arendajal ei ole ühtegi osapoolt, kellega selliseid andmeid jagada. Isegi kui rakenduse käsutusse satub nimetatud andmeid, siis rakendus ei käitle neid mingil viisil. Kui arendaja valdusesse satub mingil viisil nimetatud andmeid, siis arendaja neid ei säilita.

Rakendus: Learn1x1

Rakendus Learn1x1 ei vaja töötamiseks, ei kogu, ei kasuta ja ei jaga kasutaja isiklikke ja delikaatseid kasutajaandmeid. Arendajal ei ole ühtegi osapoolt, kellega selliseid andmeid jagada. Isegi kui rakenduse käsutusse satub nimetatud andmeid, siis rakendus ei käitle neid mingil viisil. Kui arendaja valdusesse satub mingil viisil nimetatud andmeid, siis arendaja neid ei säilita.

Rakendus: LearnRounding

Rakendus LearnRounding ei vaja töötamiseks, ei kogu, ei kasuta ja ei jaga kasutaja isiklikke ja delikaatseid kasutajaandmeid. Arendajal ei ole ühtegi osapoolt, kellega selliseid andmeid jagada. Isegi kui rakenduse käsutusse satub nimetatud andmeid, siis rakendus ei käitle neid mingil viisil. Kui arendaja valdusesse satub mingil viisil nimetatud andmeid, siis arendaja neid ei säilita.

Rakendus: LearnFractions

Rakendus LearnFractions ei vaja töötamiseks, ei kogu, ei kasuta ja ei jaga kasutaja isiklikke ja delikaatseid kasutajaandmeid. Arendajal ei ole ühtegi osapoolt, kellega selliseid andmeid jagada. Isegi kui rakenduse käsutusse satub nimetatud andmeid, siis rakendus ei käitle neid mingil viisil. Kui arendaja valdusesse satub mingil viisil nimetatud andmeid, siis arendaja neid ei säilita.

Privacy policy
Developer name: Aovalgus OÜ,
e-mail: info@aovalgus.ee

Application: DSAP Studio

DSAP Studio does not need to operate, collect, use or share your personal and sensitive user data. The developer has no parties with whom to share such data. Even if this data becomes available to the application, the application will not handle it in any way. If the developer becomes in possession of such data in any way, the developer will not retain it.

Application: Learn1x1

Learn1x1 does not need to operate, collect, use or share your personal and sensitive user data. The developer has no parties with whom to share such data. Even if this data becomes available to the application, the application will not handle it in any way. If the developer becomes in possession of such data in any way, the developer will not retain it.

Application: LearnRounding

LearnRounding does not need to operate, collect, use or share your personal and sensitive user data. The developer has no parties with whom to share such data. Even if this data becomes available to the application, the application will not handle it in any way. If the developer becomes in possession of such data in any way, the developer will not retain it.

Application: LearnFractions

LearnFractions does not need to operate, collect, use or share your personal and sensitive user data. The developer has no parties with whom to share such data. Even if this data becomes available to the application, the application will not handle it in any way. If the developer becomes in possession of such data in any way, the developer will not retain it.